Systemy radiowe

log-an-gp433
Producent: Rotronic

Zewnętrzna antena Rotronic LOG-AN-GP433 przeznaczona do bezprzewodowych systemów pomiarowych wilgotności i temperatury firmy Rotronic, poprawiająca odbiór sygnałów i zwiększająca zakres zasięgu sieci.

lan-interface
Producent: Rotronic

Odbiornik przeznaczony do bezprzewodowych systemów rejestracji wilgotności i temperatury, umożliwiający zbieranie danych z bezprzewodowych transmiterów, komunikujący się z komputerem z wykorzystaniem złącza Ethernet. Wyposażony jest w standardową antenkę oraz zasilacz sieciowy.

log-ds-ext
Producent: Rotronic

Odbiornik przeznaczony do bezprzewodowych systemów rejestracji wilgotności i temperatury, umożliwiający zbieranie danych z bezprzewodowych transmiterów, komunikujący się z komputerem z wykorzystaniem złącza USB. Wyposażony jest w standardową antenkę SMA.

log-pt1000-et030-rc
Producent: Rotronic

Bezprzewodowy transmiter temperatury z oporowym czujnikiem PT1000 na przewodzie o długości 30cm, zasilany bateryjnie, umożliwiający pomiar i rejestrację temperatury powietrza.

log-pt1000-rc
Producent: Rotronic

Bezprzewodowy transmiter temperatury z wbudowanym czujnikiem oporowym PT1000, zasilany bateryjnie, umożliwiający pomiar i rejestrację temperatury.

log-hc2-rc
Producent: Rotronic

Bezprzewodowy rejestrator wilgotności i temperatury, zasilany bateryjnie, przeznaczony do sond Rotronic typu HC2, która zamawiana jest oddzielnie i dobierana w zależności od aplikacji.