Siłowniki p.poż

silownik-340

Siłowniki elektryczne z serii 340 przewidziane są do sterowania klapami przeciwpożarowymi, wyposażone są w funkcje bezpieczeństwa – sprężynę powrotną. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Napęd posiada wbudowane styki pomocnicze, które informują o krańcowym położeniu klapy. Dodatkowym elementem siłownika może byc wyzwalacz termiczny (TA), którego działanie po przekroczeniu określonej temperatury (72C) spowoduje zamknięcie klapy. Siłownik z tej serii posiadają moment obrotowy 5Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających odpowiednio 1m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie obywa się on/off. Siłownik ustawia klapę w pozycji roboczej napinając sprężynę. W przypadku barku zasilania siłownik zostanie ustawiony w pozycji bezpiecznej. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-360

Siłowniki elektryczne z serii 360 przewidziane są do sterowania klapami przeciwpożarowymi, wyposażone są w funkcje bezpieczeństwa – sprężynę powrotną. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Napęd posiada wbudowane styki pomocnicze, które informują o krańcowym położeniu klapy. Dodatkowym elementem siłownika może byc wyzwalacz termiczny (TA), którego działanie po przekroczeniu określonej temperatury (72C) spowoduje zamknięcie klapy. Siłownik z tej serii posiadają moment obrotowy 10Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających odpowiednio 2m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie obywa się on/off. Siłownik ustawia klapę w pozycji roboczej napinając sprężynę. W przypadku barku zasilania siłownik zostanie ustawiony w pozycji bezpiecznej. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-380

Siłowniki elektryczne z serii 380 przewidziane są do sterowania klapami przeciwpożarowymi, wyposażone są w funkcje bezpieczeństwa – sprężynę powrotną. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Napęd posiada wbudowane styki pomocnicze, które informują o krańcowym położeniu klapy. Dodatkowym elementem siłownika może byc wyzwalacz termiczny (TA), którego działanie po przekroczeniu określonej temperatury (72C) spowoduje zamknięcie klapy. Siłownik z tej serii posiadają moment obrotowy 20Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających odpowiednio 4m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie obywa się on/off. Siłownik ustawia klapę w pozycji roboczej napinając sprężynę. W przypadku barku zasilania siłownik zostanie ustawiony w pozycji bezpiecznej. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-342

Siłowniki elektryczne z serii 342 przewidziane są do sterowania klapami oddymiającymi. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Napęd posiada wbudowane styki pomocnicze, które informują o krańcowym położeniu klapy. Siłownik z tej serii posiadają moment obrotowy 15Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających odpowiednio 3m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie obywa się on/off. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-362

Siłowniki elektryczne z serii 362 przewidziane są do sterowania klapami oddymiającymi. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Napęd posiada wbudowane styki pomocnicze, które informują o krańcowym położeniu klapy. Siłownik z tej serii posiadają moment obrotowy 20Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających odpowiednio 4m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie obywa się on/off. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.

silownik-382

Siłowniki elektryczne z serii 382 przewidziane są do sterowania klapami oddymiającymi. Napęd przeznaczony do sterowania przepustnicami powietrza w systemach HVAC w instalacjach budynków. Napęd posiada wbudowane styki pomocnicze, które informują o krańcowym położeniu klapy. Siłownik z tej serii posiadają moment obrotowy 40Nm. Możliwość zastosowania napędu do przepustnicy nie przekraczających odpowiednio 4m2. Siłownik posiada dwa rodzaje zasilania 24V lub 230V. Sterowanie obywa się on/off. Bardzo łatwy montaż siłownika na osi przepustnicy za pomocą zacisków.