Presostaty mechaniczne

presostaty-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-630
Producent: Huba Control

Presostaty różnicy ciśnień serii 630 przystosowane są do kontroli gazów i cieczy obojętnych oraz o niewielkiej agresywności. Element przełączający nie ma kontaktu z medium.
Presostaty serii 630 doskonałe są do kontroli instalacji sanitarnych / grzewczych lub do kontroli w instalacjach procesowych. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja o dużej funkcjonalności dzięki obszernemu, bezpiecznemu zapasowi nadciśnienia (10/20 bar) w obu komorach.

presostat-cisnienia-wzglednego-serii-620-625
Producent: Huba Control

Presostaty serii 620 i 625, w sumie posiadające 23 zakresów pomiarowych, przystosowane są do współpracy z cieczami i gazami. W obudowach z tworzywa sztucznego, mosiądzu lub aluminium znajdują się membrany wykonane z NBR, FPM, EPDM oraz silikonu.
Presostaty 620 / 625 oferują bardzo wysoką dokładność dzięki odpowiednio dobranym zakresom pomiarowym i długoterminowej stabilności. Wytrzymała konstrukcja czyni je szczególnie przystosowanymi do zastosowań przemysłowych.

presostat-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-610
Producent: Huba Control

Presostaty 610 zaprojektowane zostały z myślą o kontrolowaniu ciśnienia gazów niepalnych w urządzeniach przemysłowych.
Wzorowa dokładność jest utrzymywana dzięki dużej rozpiętości zakresów pomiarowych.
Przykładna dokładność punktów przełączania nawet przy wysokim ciśnieniu i precyzja ich regulacji są głównymi zaletami tej serii.

presostat-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-605-oem
Producent: Huba Control

Presostaty serii 605 zaprojektowane zostały do zastosowania w instalacjach grzewczych opalanych gazem. Obecne zastosowanie znajduje na świecie ponad 40 milinów presostatów. Produkowane w sposób w pełni zautomatyzowany presostaty serii 605 charakteryzują się wysoką dokładnością i powtarzalnością, połączonymi z doskonałą niezawodnością, które to cechy stanowią o jakości przekraczającej tę przyjętą w normach przemysłowych.

presostat-cisnienia-wzglednego-i-roznicy-cisnien-serii-604
Producent: Huba Control

Presostaty serii 604 stosowane są jako przełączniki ciśnieniowe (pomiar różnicy ciśnienia Δp) w systemach wentylacyjnych do kontroli filtrów i wentylatorów oraz w głównych i podrzędnych
systemach sterowania przepustnicami powietrza.
Presostaty serii 604 doskonale nadają się również do ochrony nagrzewnic przed przegrzaniem oraz kontroli przemysłowych obiegów chłodzenia.