Aktywność wody

hc2-hp28-hc2-hp50
Kategoria: Sondy
Producent: Rotronic

Bagnetowa sonda pomiarowa HC2-HPxx z serii HygroClip2 firmy Rotronic jest idealnym rozwiązaniem do pomiaru temperatury i wilgotności względnej powietrza, a także aktywności wody w materiałach sypkich typu zboże, granulat, kapsułki, tabletki, ... Czujnik wilgotności dostępny jest w różnych długościach: 280 lub 500mm.

rotronic-hygrolab-urzadzenie-do-badania-aktywnosci-wody
Producent: Rotronic

Rotronic HygroLab to innowacyjny wysokiej klasy analizator laboratoryjny do pomiaru aktywności wody z maksymalnie czterema sondami pomiarowymi. Jednoczesny lub asynchroniczny pomiar za pomocą sprawdzonej funkcji szybkiego pomiaru AW dla produktów farmaceutycznych, tytoniu, kawy, żywności i wielu innych.

hc2-aw-usb

Sonda Rotronic HC2-AW-USB to rozwiązanie pozwalające na szybki i bardzo dokładny pomiary aktywności wody (AW - water activity) i temperatury. Pomiar aktywności wody wykonuje się z wykorzystaniem komputera z zainstalowanym oprogramowaniem Rotronic HW5 lub HW4 - sodnę podłączamy poprzez złącze USB.

hc2-aw.2
Producent: Rotronic

Sonda Rotronic HC2-AW to rozwiązanie pozwalające na szybki i bardzo dokładny pomiary aktywności wody (AW - water activity) i temperatury. Sonda AW jest kompatybilna z miernikiem laboratoryjnym Rotronic HygroLab i Rotronic HygroLab C1 oraz miernkiem ręcznym Rotronic HP23-AW-A.

hp23-aw-a
Producent: Rotronic

Rotronic HygroPalm23-A HP23-AW-A to ręczny miernik wilgotności i temperatury oraz aktywności wody umożliwiający prosty i szybki pomiar. Umożliwia podłączenie dwóch sond Rotronic z serii HygroClip2, w zależności od wymagań aplikacji (zakres pomiarowy, dokładność, wykonanie, kształt). Rotronic HP23-AW-A wyposażony jest w podświetlany wyświetlacz LCD.

hp23-aw-set-40
Producent: Rotronic

Zestaw HP23-AW-SET-40 do pomiaru aw składa się z: miernika HP23-AW-A, sondy aw HC2-AW, podstawki WP-40, pojemniczków (13 szt.) PS-40, wzorców wilgotności 10 %rh, 35 %rh, 50 %rh, 80 %rh, walizki AC1124

hp23-aw-set-14
Producent: Rotronic

Zestaw HP23-AW-SET-14 do pomiaru aw składa się z: miernika HP23-AW-A, sondy aw HC2-AW, podstawki: WP-14-S, pojemniczków (13 szt.) PS-14, wzorców wilgotności 10 %rh, 35 %rh, 50 %rh, 80 %rh, walizki AC1124

hc2-po5
Kategoria: Sondy
Producent: Rotronic

Bagnetowa sonda pomiarowa HC2-P05 z serii HygroClip2 firmy Rotronic, o bardzo małej średnicy bagnetu (5mm) to idealne rozwiąznie do pomiaru wilgotności względnej i temperatury powietrza, a także aktywności wody w materiałach sypkich, jak na przykład granulat, kapsułki, tabletki, zboże, etc.

miernik-aktywnosci-wody-awtherm
Producent: Rotronic

Miernik akywności wody AwTherm firmy Rotronic przeznaczony jest do pomiaru aktywności wody i temperatury. Urządzenie posiada możliwość pomiaru aktywności wody w wybranej stabilizowanej temperaturze.

uchwyt-z-blokada-aw-hks
Producent: Rotronic

Uchwyt z blokadą AW-HKS firmy Rotronic przeznaczony jest do docisnięcia sondy pomiarowej HygroClip2-AW-(USB) (HC2-AW-(USB)) na podstawkę serii WP-14-S, WP-40 oraz WP-40TH z pojemnikiem (PS-xx) zawierającym próbkę badanego materiału.

pojemniki-ps14-ps40
Producent: Rotronic

Pojemniki na próbki materiałów typu PS-14 (wys 14mm) i PS-40 (wys 40mm) w połączeniu z podstawkami typu WP-xx przeznaczone są do wykonywania pomiarów aktywności wody przy użyciu sond typu HygroClip2-AW-USB (HC2-AW-(USB)) firmy Rotronic.

podstawki-wp-14-s-wp-40-wp-40th
Producent: Rotronic

Podstawki typu WP-14-S (wys. 14mm), WP-40 (wys. 40mm) lub WP-40TH (wys. 40mm, z płaszczem wodnym) przeznaczone są do sond typu HygroClip2-AW-(USB) (HC2-AW-(USB)) firmy Rotronic. W zależności od wysokości, umieszcza się w nich pojemniczki na próbki typu PS-14 lub PS-40.

hygrolab-c1
Producent: Rotronic

Miernik laboratoryjny HygroLab C1, po podłączeniu do czterech sond HC2-AW umożliwia pomiar aktywności wody i temperatury w próbkach różnego rodzaju materiałów.